פתיחת חשבון בנק בחו"ל

פתיחת חשבון בנק בחו"ל

אנשי עסקים וחברות נתקלים במחסומים לביצוע הפעילות העיסקית הבינלאומית, כתוצאה מקשיים בפתיחת חשבון בנק בחו"ל. בעבר, היו נדרשים אותם אנשי עסקים לפנות לגורמים בחו"ל, מבלי שפגשו אותם, ומבלי שזכו להכירם באופן אישי.

אנו מספקים שירותים מקיפים של פתיחת חשבון בנק בחו"ל, כמעט בכל מדינה, ולכל חברה, לרבות חברות שהתאגדו במקלטי מס (אופשור). למשרדנו קשרים עם בנקים זרים, לרבות בנקים שלמשרדנו הסכמי ייצוג עימם באופן שהלקוח יוכל להגיש את כלל מסמכי פתיחת חשבון הבנק במשרדנו, וללא צורך בהגעה פיזית למשרדי הבנק, ולקבל את שירות פתיחת החשבון בחו"ל ישירות ממשרדנו.

בנוסף, תוכלו לקבל כרטיס אשראי בינלאומי פרי פייד (משולם מראש).

חשבון הבנק בחו"ל וכרטיס האשראי מוצע בכל המטבעות הנפוצים, כמובן שבדולר ארה"ב, יורו, שטרלינג ועוד.

את הטוקן הבנק ישלח לכתובתכם או למשרדנו, על פי בחירתכם.

נוכל להציע ללקוחותינו מגוון פתרונות בעניין זה, לרבות חשבונות בנק בגרמניה וכן חשבון בנק בSt. Lucia. מדובר בבנקים גדולים, מבוססים, בעלי מוניטין ומפוקחים על ידי הרגולטורים.

בחלק מהבנקים נוכל להציע שירות על בסיס הצלחה, כלומר – לא תשלמו אם לא יפתח לכם חשבון בחו"ל.

תהליך פתיחת חשבון בנק בחו"ל משתנה במורכבותו בין בנק לבנק ותלוי בסוג הפעילות של החברה ובהיקף הפעילות של החברה, ועם זאת, אנו מכירים היטב את דרישות הבנקים, בוודאי אלו שיש לנו הסכמי ייצוג עימם, ונוכל לסייע לכם בפתיחת חשבון בתהליך קצר ומהיר.

ללקוחותינו, נוכל להציע חשבון בנק בחו"ל בתהליך מהיר, והכל ממשרדנו כאמור.

אם פתחתם חברה באמצעות משרדנו, כל שתצטרכו כדי להשלים את התהליך ולפתוח חשבון בנק הוא מכתב המלצה מהבנק שאיתו אתם כרגע עובדים, או לחילופין, מכתב המלצה מעורך דין או רואה החשבון המייצג אתכם (נוכל לספק דוגמא לנוסחים באנגלית).

אם לא פתחתם חברה באמצעות משרדנו, אנו נזדקק למסמכי ההתאגדות המקוריים, העתק נוטריוני של דרכון ותרגום נוטריוני של הוכחת כתובת מגורים (חשבון מים, חשמל, ארנונה וכו').

מאחר שמשרדנו הינו גם משרד נוטריון, נוכל להציע לכם שירותים אלו, בהתאם לתעריפי שכ"ט נוטריון שנקבעו בתקנות.

מאמרים נוספים