למקרים דחופים:

בחירת עורך דין צבאי בתל אביב

בחירת עורך דין צבאי בתל אביב – מצד אחד הצבא הוא גוף מכובד והחיילים שמשרתים בו מבקשים לתרום למדינה, אך מצד שני גם בצבא נתקלים בלא מעט בעיות משמעת שחוצות את הגבול הפלילי, כלומר לא פעם חיילים, קצינים, מילואימניקים ואנשי קבע מוצאים את עצמם נאשמים בעריקה, בשימוש בסמים, בעבירות אלימות, בעבירות נשק, בגניבות וכדומה, ועל כן טוב לדעת שאם גרים בעיר ת"א ומבקשים למצוא עו"ד צבאי שיעמוד לצדכם וייצג את הטענות שלכם מול הגוף הצבאי, הרי שהדבר בהחלט אפשרי ואף מומלץ.

מחפשים עורך דין צבאי בתל אביב? השקיעו בתהליך!

לצד העובדה שמומלץ ביותר להיעזר בעורך דין צבאי, גם ראוי להבין שראשית כל נדרשת השקעה, כי אולי חיפוש ראשוני יעלה רשימה ארוכה של עורכי דין צבאיים שמציעים את שירותיהם בעיר ת"א והסביבה, אך אין זה אומר שכל עורך דין צבאי מהווה אופציה מבטיחה, ועל כן חשוב לדעת כיצד פועלים מהרגע שבו מגלים שמתנהל מולכם משפט, או לחלופין מהרגע שבו מקבלים החלטה שיוצאים למשפט צבאי מתוך מטרה להשיג את שמגיע לכם (שיבוץ מחדש, העלאת פרופיל, הגנה על תנאי הקבע וכדומה).

5 דגשים חשובים בדרך למציאת עורך דין צבאי בת"א

יש להבין שברגע שמחפשים עורך דין צבאי בתל אביב החיפוש עתיד להיות מעט יותר קשה מאשר חיפוש של עורך דין רגיל, וזאת כי מדובר בעורך דין שמציע שירות נישתי, משמע סביר שמעגל האנשים שקרובים אליכם לא יוכלו לסייע עם המלצות, ועל כן זהו בדיוק הזמן להתחיל לחפש ברשת ובפורומים ייעודיים, אך ראשית נצייד אתכם עם 5 טיפים חשובים:

  1.  חשוב שעורך הדין הצבאי יהיה זמין וקרוב למקום מגוריכם במרכז, כך שההתנהלות תהיה נוחה וחלקה.
  2. חשוב שעורך הדין יחזיק בניסיון עשיר בתחום ובניסיון נקודתי במקרה הפרטי שעומד על הפרק. שנפרט? אם מבקשים להשיג שחרור מוקדם, לא יעזור לפנות לעורך דין שמעולם לא נגע בסוגיה זו.
  3. חשוב שעורך הדין לא יהסס להפנות ללקוחות קודמים, כך שתוכלו ללמוד מהם על איכות התנהלות שלו.
  4. חשוב שעורך הדין יידע לשאול את השאלות הנכונות על מנת שהתמונה תתבהר על הצד הטוב ביותר
  5. חשוב שעורך הדין יעניק תחושה טובה, אך מבלי לנסות "ליפות את המצב".

בין מיקום למקצועיות – עו"ד מבטיח

רבים שמחפשים עורך דין צבאי בתל אביב עשויים לחשוש פן המחיר יהיה מאוד גבוה, וזאת כי לא רק שמדובר בעורך דין שמתמחה בנישה ספציפית, אלא גם מדובר בעורך דין שיושב במקום נחשב ומרכזי. ובכן פה אנו באים לומר שני דברים משלימים: האחד הוא שרוב עורכי הדין לוקחים בערך אותו סדר גודל של תעריפים, כאשר ההפרשים לרוב מזעריים והרבה פעמים בהחלט שווים את התוצאות. דבר שני שאנו באים לומר הוא שאם עורך דין צבאי אכן מעניק שירותים בעיר מרכזית כגון ת"א, הוא ככול הנראה השיג את מקומו היוקרתי ביושר – מחזיק ברזומה רצוף ניצחונות, וכאשר עומדים מול גוף משומן כגון הצבא, בהחלט חשוב להיות מיוצגים על הצד הטוב ביותר – שיהיה בהצלחה!

איך מתחילים?

משרדנו מייצג מועמדים לשירות בטחון וכל חייל אשר זקוק לסיוע מול רשויות הצבא, בבקשות לפטור משירות, לטיפול נפשי או רפואי, עררים רפואיים ושאר הליכים צבאיים מנהליים. השותפים במשרד הינם יוצאי פרקליטות צבאית.

עו”ד ונוטריון (רס”ן במיל’) רוני קרדונר

מאמרים נוספים

חיילים בכלא צבאי

ערקתם מהצבא מסיבה טובה? עו"ד צבאי יעזור להציג את הצד שלכם בסיפור!

אם יש עבירה שיותר מקבלת תהודה בעולם הצבאי, היא ללא ספק עריקה. לא רק שיש תהודה פוליטית בנושא, אלא גם במסגרת החיילים שכן מתגייסים ניתן למצוא לא מעט מקרים. חיילים שמסיבה כזו או אחרת אינם חוזרים ליחידה לאחר החופשה, שנעלמים הביתה במהלך הסיור, או שפשוט

להמשך קריאה »

דיני צבא

עורך דין מומחה בתחום דיני צבא כל חייל או מי שמועמד לשירות צבאי, עלול למצוא את עצמו במערכת יחסים מורכבת עם המערכת הצבאית, בין אם במסגרת של הליכים מול רשויות הצבא בעניינים רפואיים, נפשיים ואחרים, ובין אם מדובר בהליכים משפטיים צבאיים, , מתעוררות שאלות שונות

להמשך קריאה »
פטור מטעמי דת

פטור אי התאמה לצה"ל

וועדת התאמה לשירות הינה וועדה המתכנסת על מנת לדון בעניינו של חייל המגלה קשיים במהלך שירותו הצבאי, מסיבות שונות, ביניהן קשיי הסתגלות למסגרת הצבאית, נסיבות משפחתיות, כלכליות ואחרות המקשות על החייל בהמשך שירותו הצבאי. לרוב, מדובר בוועדה הרלוונטית לחיילים אשר ביצעו מספר נפקדויות או עריקויות

להמשך קריאה »