תרגום נוטריוניסעיף 7 לחוק הנוטריונים

אנו מספקים שירותי תרגום נוטריוני לשפות האנגלית והרוסית, וכן מספקים שירות של הצהרה על ידי מתרגם לנכונות התרגום. שירותים אלו חשובים ביותר בכל הנוגע לאישורי נישואין, תעודות לידה, מסמכים מקצועיים, תעודות בגרות, אישורי כתובת לבנקים בחו”ל, תרגום תעודות התאגדות ותקנונים, תרגום מסמכי רשם החברות. השירותים ניתנים במשרדנו בבני ברק במגדל ב.ס.ר 3 וניתן גם לספק השירותים מחוץ למשרד, בביתכם או במשרדכם.

העתק נוטריוניסעיף 7 לחוק הנוטריונים

אנו מספקים שירותים נוטריונים שתכליתם לאשר נכונות העתק של מסמך. העתק נוטריוני של מסמך, כאשר הנוטריון מעיד כי ראה את המסמך המקורו, כמוהו כדין המסמך המקורי לכל דבר ועניין. ניתן גם לאמת העתק נוטריוני של מסמך נוטריוני. לצורך השירות אנו נידרש לעיין במסמך המקורי. השירותים ניתנים במשרדנו בבני ברק במגדל ב.ס.ר 3 וניתן גם לספק השירותים מחוץ למשרד, בביתכם או במשרדכם.

 

אישור כי החותם מוסמךסעיף 7 לחוק הנוטריונים

אנו מספקים שירותים נוטריונים המאשרים כי החתום במסמך, על שם זולתו, היה מוסמך לכך. אישורים אלו נדרשים כאשר החותם עושה פעולה משפטית בשם אחר, לדוגמא בשם חברה או יישות משפטית אחרת. לצורך האישור אנו נדרש לקבל פרוטוקול החברה ואישור עוה”ד המכובד של החברה כי החברה הסכימה את החותם לחתום בשמה. השירותים ניתנים במשרדנו בבני ברק במגדל ב.ס.ר 3 וניתן גם לספק השירותים מחוץ למשרד, בביתכם או במשרדכם.

אימות חתימהסעיף 7 לחוק הנוריונים

אנו מספקים שירותים של אימות חתימה על יפוי כח ומסמכים נוספים על פי דין.

השירותים כוללים יפוי כח לבנק למשכנתאות במסגרת הליך משכנתא, יפוי כח בין הורים לילדים, יפוי כח לנציגים, יפוי כח בלתי חוזרים בעיסקאות מקרקעין ויפוי כח כלליים, ויפוי כח לקבוצות רכישה.

השירותים ניתנים במשרדנו בבני ברק במגדל ב.ס.ר 3 וניתן גם לספק השירותים מחוץ למשרד, בביתכם או במשרדכם.

אפוסטילאימות חתימת נוטריון

כחלק בלתי נפרד מעבודת הנוטריון, הלקוחות נדרשים לקבל שירות של אימות חתימת הנוטריון. תעודת האפוסטיל מוכרת על פי האמנה כאימות יחיד ומספק במדינות החברות באמנה, ודי בה כדי שמדינת הייעד תכיר בתוקפם של המסמכים הנלווים לאישור הנוטריוני במדינה בה נוצרו. לרשימת המדינות חברות האמנה. רשימת המדינת האמנה מתעדכנת באתר משרד החוץ. תעודת אפוסטיל למדינה שאינה חברה באמנה, טעונה אישור קונסולארי נוסף.

הסכמי ממוןסעיף 7 לחוק הנוטריונים

אנו מספקים שירותים של אימות הסכמי ממון בין בני זוג לפני הנישואין. חשוב להדגיש כי אימות הסכמי ממון לאחר נישואין אינו בסמכותו של הנוטריון. את השירות אנו מספקים לפרטיים ולעורכי דין העוסקים בדיני המשפחה. השירות ניתן באופן דיסקרטי לבני זוג המעוניינים להימנע מפניה לבית המשפט לפני הנישואין. שירות של אימות הסכם ממון לפני נישואין אנו מספקים אך ורק במשרדנו במגדל ב.ס.ר 3 בבני ברק, על מנת לבצע את ההליך באופן הראוי ביותר.

צוואה נוטריוניתחוק הירושה

אנו מספקים שירות של אימות צוואה נוטריונית. בהתאם להוראות חוק הירושה מוסמך הנוטריון לאשר עשיית צוואה, כשם שמוסמך לכך שופט. צוואה נוטריונית הינה צוואה בפני רשות. קראו עוד. השירות ניתן לפרטיים ולעורכי דין העוסקים בתחום. ניתן להוסיף שירות של עריכת הצוואה והכנתה באמצעות המשרד. השירותים ניתנים במשרדנו בבני ברק במגדל ב.ס.ר 3 וניתן גם לספק את השירותים מחוץ למשרד, בביתכם או במשרדכם.

אישורים נוטריונייםסעיף 7 לחוק הנוטריונים

אנו מספקים את מכלול השירותים הנוטריונים שהנוטריון הוסמך לבצעם על פי חוק לרבות: א. לקבל ולאשר תצהיר והצהרה אחרת ; ב. לאשר שאדם פלוני חי; ג. לאשר נכונותה של רשימת מצאי; ד. לערוך העדה של מסמך סחיר; ה. לערוך מסמך או לעשות בו פעולה אחרת כשהעריכה או עשיית הפעולה בידי נוטריון דרושה או מותרת על פי דין, לרבות דין של מדינת חוץ, או על פי מסמך אחר; ו. להשתמש בסמכות של נוטריון ציבורי על פי דין אחר;

איך מקבלים שירות נוטריוני באמצעותנו ?

חייגו אלינו ומסרו פרטים

03-6955966

מסרו לנו סוג השירות הנחוץ

ואנו נסביר לכם מהם המסמכים הדרושים

אנחנו נכין את המסמך

ותוכלו לאסוף אותו מיידית

המחיר עבור שירותים נוטריוניים

מחיר שירותי הנוטריונים נקבע בתקנות.

לנוחותכם אנו מביאים את נוסח התקנות כפי שפורסמו במשרד המשפטים, המחלקה לרישוי נוטריונים בה ניתן פירוט לעלות כל שירות נוטריוני.

ניתן לפנות אלינו גם במייל להתייעצות עם משרדנו

בכל נושא הקשור במסמכים נוטריונים

רוני קרדונר, עורך דין ונוטריון

מהו נוטריון: נוטריון הוא עורך דין, בעל וותק של לפחות 10 שנים, ללא רבב, אשר אושר על ידי הוועדה לאישור נוטריונים במשרד המשפטים, והמוסמך, בהתאם לחוק הישראלי לבצע פעולות נוטריוניות, לרבות לאמת, לאשר, להעיד ולערוך מסמכים משפטיים. חתימתו של הנוטריון, במקרים המוסדרים בחוק, בצירוף חותם הנוטריון, נחשבת בעיני בית המשפט ומוסדות רשמיים בארץ ובחו”ל, כאישור למקוריותו של המסמך, לזהותו של החותם עליו או לעובדה כי המסמך נחתם מרצונו הטוב והחופשי של החותם. מסמכי הנוטריון מיועדים לשמש כראיה בבתי משפט או בפני רשויות אחרות, וזאת הן בישראל והן מחוץ לה. במדינת ישראל הוסדר עיסוקו של הנוטריון בחוק הנוטריונים, התשל”ו-1976, ובחוקים נוספים כגון חוק הירושה המסמיך את הנוטריון לאמת חתימה על צוואה. עו”ד נוטריון רוני קרדונר הינו בוגר הפקולטה למשפטים של האוניברסיטה העברית בירושלים, מחזור שנת 1999. התמחה אצל הפרקליט הצבאי הראשי לשעבר, האלוף אביחי מנדלבליט [כיום מזכיר הממשלה]

 

מי אנחנו

רוני קרדונר

רוני קרדונר

עורך דין ונוטריון
צור קשר
אודליה קרדונר

אודליה קרדונר

עו``ד
צור קשר
קרדונר

קרדונר

חברת עורכי דין ונוטריון
משרד בוטיק המתמחה בתחום המשפט האזרחי ודיני צבא.
מיקומנו:

מיקומנו:

רח' כינרת 5, מגדל ב.ס.ר 3, בני ברק
צור עימנו קשר