הקמת חברה בחו”ל

הקמת חברה בחו”ל

בעולם העסקים המודרני, אנו מאמינים כי הדרך הטובה ביותר למקסם את הפוטנציאל העיסקי של החברה והעסק היא באמצעות מינימום חיכוך משפטי בין היזמים, עם  הרשויות, ומול ספקים ולקוחות באופן שמאפשר להתמקד בפעילות הכלכלית.

לעיתים, פעילות מסויימת מחייבת התאגדות בחו”ל, לרבות משיקולים של פעילות בינלאומית, שיקולי מס (חברות OFFSHORE) או מדינות שבהן מסיבות מגוונות הפעילות העיסקית נעשית במסגרת רגולטורית נכונה יותר ופחות בירוקרטית, ולפיכך עליכם לשקול הקמת חברה בחו”ל.

את הפעילות העיסקית יש לתכנן באופן מוקפד לרבות תוך שמירה על דיסקרטיות מלאה לרבות באמצעות שירותי בעלי מניות נומיני או דירקטור נומיני ולעיתים שני אלו יחדיו.

אנו מציעים ללקוחותינו שירותים של הקמת חברה בחו”ל, כאשר בחלק מהמדינות נוכל להציע התאגדות תוך 24 שעות.

לדוגמא בבליז (BELIZE) נוכל לפעול להקמת החברה תוך 24 שעות. באנגליה (UNITED KINGDOM) נוכל לפעול להקמת החברה תוך 48 שעות, ואפילו תוך 24 שעות בתוספת תשלום שגובה רשם החברות המקומי.

לצורך הקמת חברה בחו”ל עליכם להצטייד בדרכון תקף ובהוכחת כתובת מגורים עדכנית כגון חשבון מים, חשמל, ארנונה.

במסגרת התהליך של הקמת החברה יהיה עליכם להכין העתק נוטריוני של הדרכון ותרגום נוטריוני של כתובת המגורים לשפה האנגלית. מאחר שמשרדנו מספק גם שירותים נוטריוניים, נוכל להציע לכם גם שירות זה במשרד באופן שלא יחול שום עיכוב בתהליך רישום החברה.

אנו מספקים שירותים משלימים של פתיחת חשבון בנק בחו”ל, שירותים נוטריוניים ואפוסטיל, שירותי משרד וירטואלי בחו”ל.

חלק מהמידע מפורט באתר ולשאלות נוספות תוכלו לפנות אלינו לקבלת פרטים נוספים.