עורך דין חברות

עורך דין חברות

משרד עורכי דין קרדונר מספק ללקוחותיו שירותי בוטיק הנשענים על ידע עשיר והצלחות מוכחות בתחום דיני החברות. תחת קורת גג אחת ניתנים במשרד מגוון רחב של שירותים ופתרונות, התפורים במדויק לצרכי הלקוח ולדרישותיו הייחודיות. אנו מזמינים גם אתכם להצטרף למעגל לקוחותינו ולזכות בליווי, ייעוץ וייצוג מטעם עורך דין חברות מנוסה העומד לרשותכם בכל עת.

התמחות מקיפה בתחום המשפט המסחרי

עורכי הדין במשרדנו מחזיקים במומחיות מקיפה ומעמיקה בכל הקשור למשפט האזרחי- מסחרי בכלל. בין היתר, אנו מעניקים שירותים משפטיים ליזמים ולעסקים מכל סדר גודל בהליכים ובעסקאות בישראל ובחו”ל. על שירותינו נמנים טיפול בפרויקטי התחדשות עירונית לסוגיהם ובפרויקטי נדל”ן בכלל, וסיוע בהקמת חשבונות בנק וחברות בחו”ל בהליכים מהירים ויעילים – בהיותנו מייצגים בנק בינלאומי גדול. כמו כן, אנו מלווים חדרי מסחר בשוק ההון (לרבות פורקס), מייצגים חברות בתחום המלונאות והמסחר, מסייעים בהקמת תאגידים ושותפויות, מייצגים את לקוחותינו בתביעות ייצוגיות, ואמונים על ליטיגציה אזרחית בערכאות השונות. זאת, לצד מגוון שירותים נוספים בתחום דיני החברות והמשפט האזרחי.

כמה מילים על דיני חברות

למעשה, דיני חברות ותאגידים כוללים קשת רחבה של היבטים משפטיים, ומטרתם היא להסדיר את יחסיהם המשפטיים שבין מקימי החברה ובעלי עניין, לבין החברה עצמה העומדת כישות משפטית עצמאית. על כן, בדינים אלו מופיעים כללים המסייעים ביישוב חילוקי ודעות ואינטרסים מנוגדים שבין בעלי החברה, בעלי המניות ונושים, וזאת בתחומים כגון שותפויות, הקמת חברות, הסכמי שיתוף פעולה, רכישות של חברות, התנהלות מול רשויות המיסים והחוק, הקצאת מניות, הנפקות ועוד.

ליווי זמין מאלף ועד תו

אנו מחויבים לליווי רציף ואישי של לקוחותינו לאורך כל ההליכים הנדרשים, בין אם מדובר בהקמת חברה חדשה בארץ או בחו”ל, ובין אם מדובר בתביעה אשר עניינה סכסוך בין בעלי מניות. באם מדובר בהקמת חברה, אנו מלווים את החברה החל בשלב רישום החברה אצל רשם החברות ולכל אורך שנות הפעילות. אנו מספקים ללקוחותינו טיפול מקצועי ומסור בכל ההיבטים המשפטיים הרלוונטיים, המקנים למנהלי החברה אפשרות לנווט בצורה מושכלת וחוקית את פעילותם העסקית. בתוך כך, אנו מייצגים את לקוחותינו בניהול מו”מ תוך שמירה על האינטרסים שלהם, חתירה להשגת התנאים האופטימאליים ואיתור של נקודות תורפה בעסקאות ובחוזים.

המעוניינים בקבלת מידע נוסף אודות שירותינו, ובליווי מקצועי מטעם עורך דין חברות, מוזמנים ליצור קשר עם משרדנו בטלפון שמספרו 03-6955966.