למקרים דחופים:

המלצות וטיפים לבחור עורך דין צבאי מומלץ

המלצות וטיפים לבחור עורך דין צבאי מומלץ – אין שאלה שגם בעולם הצבאי נחוצים שירותים של עורכי דין, אך יש להבין שבכל הנוגע לעולם הצבאי הרבה פעמים הדברים מעט יותר סבוכים, כך שלא מעט קצינים, נגדים, חיילים ואנשי מילואים מוצאים את עצמם נאלצים להגן על זכויותיהם בתוך מערכת משפטית שבה הדברים מתנהלים בצורה מעט שונה, ועל כן בין אם מבקשים להילחם על זכויות האסירים, להגן על זכויות החיילים, או פשוט למזער עונשים עבור חיילים ששררו מהדרך הרצויה, הרי שטוב לדעת שקיימים עורכי דין שפועלים מחוץ למסגרת הצבאית, אך בו זמנית הם כן מורשים להתנהל בתוכה, כאשר לשם כך נדרשת הסמכה וניסיון מעשי.

עם העתיד לא משחקים – משיגים ייצוג מקצועי

אם גם אתם מחפשים ייצוג מבטיח מול בית המשפט הצבאי, ולו כי נאשמתם בעבירות סמים, מבקשים שיבוץ מחדש, חשודים שגנבתם רכוש צהלי, נאשמים בעבירות אלימות, השתמטתם מהשירות, נפצעתם בעת השירות הצבאי, מבקשים להגדיל את אחוז התגמולים וכדומה, הרי שטוב לדעת שממש כמו בעולם האזרחי, כך גם במקרה זה מומלץ להשיג ייצוג מקצועי – ייצוג של עורך דין צבאי. השלמתם עם המחשבה שיש להשיג ייצוג של עורך דין צבאי? ובכן עתה יש להבין איזה עורך דין הכי מתאים עבור המשימה, וזאת כי ממש כפי שבעולם האזרחי מחכים עונשים לא פשוטים, כך גם בעולם הצבאי, ועל כן אין זה הזמן להמר, אלא רצוי לעשות כל שניתן על מנת להבטיח עונש מינימאלי / זיכוי מלא / פיצוי מרבי וכדומה, וזאת לצד הליך כמה שיותר מקצועי קצר. כיצד? יש להשקיע במציאת עורך דין מבטיח.

ללא פשרות – התמחות נקודתית

להלן שורת המלצות וטיפים חשובים שיסייעו לכם לבחור עורך דין צבאי, כזה שיוביל בדרך הבטוחה ביותר בעת הליך מורכב, מלחיץ ובעל שלל השפעות ישירות על ההווה והעתיד הצבאי (והאזרחי) שלכם. כיצד אם כן מתחילים? ראשית חשוב לוודא שעורך הדין שאליו פונים מחזיק בסך ההסמכות הנחוצות. לאחר מכן יש לוודא שהוא אכן עוסק בתחום באופן תדיר ולא מדובר בעוד נדבך צדדי, עובדה שמובילה להמלצה נוספת: ניסיון חשוב והכרחי, ואף לא נגזים אם נאמר שניסיון בתחום לצד הוכחות מוצלחות בשטח מהווים את שני הפרמטרים המשמעותיים ביותר.

שני נדבכים חשובים – ניסיון נקודתי והמלצות תומכות

מה עוד חשוב לבחון כאשר מחפשים עו"ד צבאי מומלץ ? חשוב לבחון שאותו עורך דין בקיא באופן נקודתי בסוגיה שעומדת על הפרק, וזאת כי כפי שכבר ציינו אין כמו ניסיון על מנת להכין את פני השטח לקראת מהלך מנצח. מצאתם עורך דין שעומד בכול הקריטריונים? ובכן זהו בדיוק הזמן לוודא שאתם צודקים, וזאת מבצעים באמצעות דרישה לדבר עם לפחות שני לקוחות קודמים. מה עתה? מתחילים ליישם את סך ההמלצות – שיהיה בהצלחה!

איך מתחילים?

משרדנו מייצג מועמדים לשירות בטחון וכל חייל אשר זקוק לסיוע מול רשויות הצבא, בבקשות לפטור משירות, לטיפול נפשי או רפואי, עררים רפואיים ושאר הליכים צבאיים מנהליים. השותפים במשרד הינם יוצאי פרקליטות צבאית.

עו”ד ונוטריון (רס”ן במיל’) רוני קרדונר

מאמרים נוספים

חיילים בכלא צבאי

ערקתם מהצבא מסיבה טובה? עו"ד צבאי יעזור להציג את הצד שלכם בסיפור!

אם יש עבירה שיותר מקבלת תהודה בעולם הצבאי, היא ללא ספק עריקה. לא רק שיש תהודה פוליטית בנושא, אלא גם במסגרת החיילים שכן מתגייסים ניתן למצוא לא מעט מקרים. חיילים שמסיבה כזו או אחרת אינם חוזרים ליחידה לאחר החופשה, שנעלמים הביתה במהלך הסיור, או שפשוט

להמשך קריאה »

משפט בצבא

עמידה בפני משפט בצבא כל מועמד לגיוס וכל חייל מחויב לציית לפקודות הזימון והגיוס. היינו, כאשר מתקבל צו גיוס חל איסור חמור להתעלם מכך וחובה על מקבל הצו להגיע אל הבקו"ם ולהתנהל כנדרש ממנו. אי ציות ופעולה בניגוד לאמור בצו עלולים לגרום לחייל או למועמד

להמשך קריאה »

כלא צבאי – מידע לחיילים ולהורים

מתקני הכליאה בארץ חיילים נשפטים כידוע, על פי חוק השיפוט הצבאי, על פי החוק הישראלי, פקודת הסמים המסוכנים ופקודות הצבא. מי שנגזר דינו בגין עבירה פלילית או צבאית לעונש מאסר בפועל או מחבוש בפועל מגיע לאחד מבתי הכלא הצבאיים הבאים:  בס"כ 394 (או בשמו העממי-

להמשך קריאה »