למקרים דחופים:

המלצות וטיפים לבחור עורך דין צבאי מומלץ

המלצות וטיפים לבחור עורך דין צבאי מומלץ – אין שאלה שגם בעולם הצבאי נחוצים שירותים של עורכי דין, אך יש להבין שבכל הנוגע לעולם הצבאי הרבה פעמים הדברים מעט יותר סבוכים, כך שלא מעט קצינים, נגדים, חיילים ואנשי מילואים מוצאים את עצמם נאלצים להגן על זכויותיהם בתוך מערכת משפטית שבה הדברים מתנהלים בצורה מעט שונה, ועל כן בין אם מבקשים להילחם על זכויות האסירים, להגן על זכויות החיילים, או פשוט למזער עונשים עבור חיילים ששררו מהדרך הרצויה, הרי שטוב לדעת שקיימים עורכי דין שפועלים מחוץ למסגרת הצבאית, אך בו זמנית הם כן מורשים להתנהל בתוכה, כאשר לשם כך נדרשת הסמכה וניסיון מעשי.

עם העתיד לא משחקים – משיגים ייצוג מקצועי

אם גם אתם מחפשים ייצוג מבטיח מול בית המשפט הצבאי, ולו כי נאשמתם בעבירות סמים, מבקשים שיבוץ מחדש, חשודים שגנבתם רכוש צהלי, נאשמים בעבירות אלימות, השתמטתם מהשירות, נפצעתם בעת השירות הצבאי, מבקשים להגדיל את אחוז התגמולים וכדומה, הרי שטוב לדעת שממש כמו בעולם האזרחי, כך גם במקרה זה מומלץ להשיג ייצוג מקצועי – ייצוג של עורך דין צבאי. השלמתם עם המחשבה שיש להשיג ייצוג של עורך דין צבאי? ובכן עתה יש להבין איזה עורך דין הכי מתאים עבור המשימה, וזאת כי ממש כפי שבעולם האזרחי מחכים עונשים לא פשוטים, כך גם בעולם הצבאי, ועל כן אין זה הזמן להמר, אלא רצוי לעשות כל שניתן על מנת להבטיח עונש מינימאלי / זיכוי מלא / פיצוי מרבי וכדומה, וזאת לצד הליך כמה שיותר מקצועי קצר. כיצד? יש להשקיע במציאת עורך דין מבטיח.

ללא פשרות – התמחות נקודתית

להלן שורת המלצות וטיפים חשובים שיסייעו לכם לבחור עורך דין צבאי, כזה שיוביל בדרך הבטוחה ביותר בעת הליך מורכב, מלחיץ ובעל שלל השפעות ישירות על ההווה והעתיד הצבאי (והאזרחי) שלכם. כיצד אם כן מתחילים? ראשית חשוב לוודא שעורך הדין שאליו פונים מחזיק בסך ההסמכות הנחוצות. לאחר מכן יש לוודא שהוא אכן עוסק בתחום באופן תדיר ולא מדובר בעוד נדבך צדדי, עובדה שמובילה להמלצה נוספת: ניסיון חשוב והכרחי, ואף לא נגזים אם נאמר שניסיון בתחום לצד הוכחות מוצלחות בשטח מהווים את שני הפרמטרים המשמעותיים ביותר.

שני נדבכים חשובים – ניסיון נקודתי והמלצות תומכות

מה עוד חשוב לבחון כאשר מחפשים עו”ד צבאי מומלץ ? חשוב לבחון שאותו עורך דין בקיא באופן נקודתי בסוגיה שעומדת על הפרק, וזאת כי כפי שכבר ציינו אין כמו ניסיון על מנת להכין את פני השטח לקראת מהלך מנצח. מצאתם עורך דין שעומד בכול הקריטריונים? ובכן זהו בדיוק הזמן לוודא שאתם צודקים, וזאת מבצעים באמצעות דרישה לדבר עם לפחות שני לקוחות קודמים. מה עתה? מתחילים ליישם את סך ההמלצות – שיהיה בהצלחה!

איך מתחילים?

משרדנו מייצג מועמדים לשירות בטחון וכל חייל אשר זקוק לסיוע מול רשויות הצבא, בבקשות לפטור משירות, לטיפול נפשי או רפואי, עררים רפואיים ושאר הליכים צבאיים מנהליים. השותפים במשרד הינם יוצאי פרקליטות צבאית.

עו”ד ונוטריון (רס”ן במיל’) רוני קרדונר

מאמרים נוספים

חקירת מצ”ח – המדריך המלא

מדריך לנחקר – חקירת מצ”ח מאמר זה נכתב על ידי עורך דין צבאי מומחה בחקירות תיקי מצ”ח בעבירות סמים, מין, רכוש, שימוש בנשק ועבירות המתה, והוא נועד לשמש את הנחקרים ובני משפחותיהם בנקודת זמן קשה זו בחייהם. במאמר זה תוכלו למצוא מידע מועיל ויעיל, אשר

להמשך קריאה »

משפטים צבאיים

מהו משפט צבאי? הליך משפטי צבאי יכול להיות הליך משמעתי פנימי, או הליך פלילי בפני בית דין צבאי. כידוע, כל מועמד לשירות בטחון [מלש”ב] וכל חייל בסדיר או מילואים, כפוף לחוקי הצבא, חוק השיפוט הצבאי, פקודות הצבא והוראות מפקדיו, וכל מי שפועל בניגוד לחוקים, הוראות

להמשך קריאה »

מדריך לעריק מצה”ל

מדריך לעריק / מדריך למשתמט מאמר זה נכתב על ידי עורך דין צבאי מומחה בדין צבאי בכלל ובתיקי עריקים בפרט על כל סוגיהם (משתמט, עריק יחידה, “עריק בקו”ם”, עריקות מהמילואים) ונועד לשמש את החיילים, במהלך העריקות או במהלך המעצר ואת בני משפחותיהם בנקודת זמן קשה

להמשך קריאה »