למקרים דחופים:

לקוחות ממליצים

לקוחותינו ממליצים

‏‎Osher Hasan

שלום
יש לי סיפור שנתקלתי בצבא פניתי לאודליה וביקשתי את עזרת וסיפרתי לה את הבעייה ובמקום להגיד לי לתאם איתה פגישה ולגרום להוצאת כסף מיותר עזרה לי בשניות דרך הטלפון ולאחר מכן היא דאגה,התקשרה,שואלת אם הכל הסתדר וכל זה ללא תשלום פשוט אין מילים, הכסף בכלל לא עניין אותה בשביל לעזור היא אישה שהדבר היחיד שמעניין אותה זה לעזור לאנשים שאין להם כוח כמו שלה בצבא. ישנם אנשים שהדבר היחיד שמעניין אותם זה כסף כיף לדעת שיש אנשים טובים כיום שמעוניינים לעזור לחיילים שהצבא פשוט לא עוזר להם בכלום למרות הבעיות הרפואיות שלהם.
רק רציתי להודות לך מספר -1-

‏מלאכי אברג׳ל

זכיתי להכיר משרד עו"ד של רוני ואודליה קרדונר שעזרו לי בתקופה הקשה בחיי וידעו לתת לי את הטיפול והיעוץ על הצד הטוב ביותר אין ספק שזכיתי להכיר עו"ד טוב אבל מה שבטוח שזכיתי להכיר "אדם" מעל הכל עם ערכים ומידות!!!
אז עו"ד רוני ועו"ד אודליה תודה רבה לכם על התקופה על העזרה בשעות לא שעות מאחל לכם את כל הטוב שבעולם!!!אא
נ.ב שכחתי לציין את הטוב לב של חופית בקברלה של המשרד שנתנה מעל ומעבר.
חג פסח כשר ושמח
מלאכי אברג'ל❤

‏שמעון דיגילוב

חיייב לציין ללא ספק הזוג הבלתי מעורער .רמת המקצועיות ,היעילות ,הקפדנות ,הזריזות ,הענות מעל למצופה !!!
במקרה שלי ,500 יום עריקות ,50 יום בכלא ופתור משירות צבאי😎 מומלצים בחום!!!

‏‎Ariel Aharon

אודליה ורוני - זוג תותחים, ליוו אותי לאורך כל התהליך בכל שאלה ובקשה שהייתה לי, נתנו לי תחושת ביטחון במקום שהכי הייתי צריך, עריקויות ארוכות ומלא ריבים מול הצבא נפתרו בחודשיים כליאה(למרות שהיה לי תנאי 70 יום[!!!]) ופטור מכל גורם אפשרי בכלא.

‏נתנאל בורוכוב

עורכי דין מספר אחד תודה רבה לרוני ואודלייה האלופים עורכי דין בחסד עליון גם שהכל נראה אפור רואים תאור בקצה המנהרה עברתי איתם דרך ארוכה אחרי שנתיים שלמות של בלאגן עשו את הבלתי יאומן למי שיש בעיה שלא יחשוב פעמיים נלחמים עד הסוף !!! תודה רבה רבה ❤️❤️❤️

איך מתחילים?

משרדנו מייצג מועמדים לשירות בטחון וכל חייל אשר זקוק לסיוע מול רשויות הצבא, בבקשות לפטור משירות, לטיפול נפשי או רפואי, עררים רפואיים ושאר הליכים צבאיים מנהליים. השותפים במשרד הינם יוצאי פרקליטות צבאית.

עו”ד ונוטריון (רס”ן במיל’) רוני קרדונר