למקרים דחופים:

למקרים דחופים:

שישה חודשי עבודות שירות בגין החזקת 20 גרם קוקאין שלא לצריכה עצמית

החזקת 20 גרם קוקאין שלא לצריכה עצמית
עם תנאי קודם - בית המשפט המחוזי מקבל ערעור
בדעת רוב וגוזר על המערער שישה חודשי עבודות שירות

הנאשם עמד לדין בגין החזקת סם מסוג קוקאין בכמות של כ-20 גרם, שלא לצריכה עצמית. בית המשפט גזר עליו עונש של 12 חודשי מאסר והפעיל תנאי קודם בן 3 חודשי מאסר בפועל בחופף.

הלקוח לא ויתר, והגיש ערעור על גזר הדין באמצעות משרדנו, ולאחר מספר ישיבות שנערכו בפני ערכאת הערעור, החליט בית המשפט המחוזי הנכבד, כנגד דעתו של כב’ הנשיא לשעבר השופט פלפל, להפחית מעונש המאסר שנגזר ושלא לשלוח את המערער מאחורי סורג ובריח, אלא להסתפק בעונש של 6 חודשי עבודות שירות.

יודגש כי חרף עברו הפלילי, הצלחנו לשכנע את בית המשפט המחוזי כי מדובר באפיזודה שחלפה וכי המערער עבר תהליך שיקומי משמעותי.

איך מתחילים?

משרדנו מייצג מועמדים לשירות בטחון וכל חייל אשר זקוק לסיוע מול רשויות הצבא, בבקשות לפטור משירות, לטיפול נפשי או רפואי, עררים רפואיים ושאר הליכים צבאיים מנהליים. השותפים במשרד הינם יוצאי פרקליטות צבאית.

עו”ד ונוטריון (רס”ן במיל’) רוני קרדונר

מאמרים נוספים

זיכוי מדגימת שתן חיובית לקוקאין

סיפורה של חיילת אשר דגימת שתן שנלקחה ממנה נמצאה חיובית לסם מסוג קוקאין. החיילת טענה כי היא חפה מפשע אולם לא יכלה להסביר העובדה כי בשתן נמצאו שרידי קוקאין. בדיקת התיק העלתה כי התביעה הוציאה תעודת חסיון בנוגע למידע מודיעיני והוגשה לבית הדין בקשה להסרת חסיון

להמשך קריאה »

ביטול כתב אישום בגין עריקות בת 5 חודשים ובריחה ממשמורת

26/6/16 נגד חייל הוגש כתב אישום בגין כך שלאחר שנשפט לעונש מחבוש בן 20 ימים בגין סירוב פקודה, עזב את היחידה והחל בעריקות בת 5 חודשים. לחייל יוחסו עבירת היעדרות מן השירות ובריחה ממשמורת. משרדנו הגיש בקשה לביטול, בה פורטו טעמים מיוחדים אשר היה בהם

להמשך קריאה »